Leczenie

Umów się na wizytę

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się, aby umówić Cię na wizytę.

Możliwość kredytowania usług medycznych na miejscu w gabinecie

Mediraty_logo_final

ratalnie

 

Możliwość płatności kart

visa

Leczenie stomatologiczne w Olsztynie

Jako zespół wykwalifikowanych specjalistów podejmujemy się rozwiązywania różnych problemów stomatologicznych naszych Pacjentów. Zapewniamy leczenie zębów, w tym leczenie kanałowe i leczenie wad zgryzu, wstawiamy implanty , wykonujemy prostowanie zgryzu.

Inne zabiegi z naszej oferty to:

  • Uzupełnianie ubytków w uzębieniu
  • Korekty zębowe
  • Zabiegi poprawiające estetykę
  • Wybielanie zębów

 

Białe zęby to obecnie podstawa pięknego uśmiechu.

W naszym gabinecie stomatologicznym w Olsztynie korzystamy z nowoczesnej i skutecznej metody wybielania zębów laserem. Już 30 minut wystarczy, by wybielić zęby o 3-4 odcienie za pomocą urządzenia Picasso Dental Laser. Efekty zabiegu są dużo lepsze niż w przypadku systemów wybielania ZOOM i BEYONFD i utrzymują się aż przez 2 lata.

Białe zęby to obecnie podstawa pięknego uśmiechu, a ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Osiągnięcie zniewalającego efektu wcale nie jest takie trudne, jakby mogło się wydawać. Metod jest kilka. Białe zęby, a zatem piękny uśmiech można uzyskać poprzez wizytę u dobrego lekarza dentysty, który poprzez skuteczne wybielanie zębów wyeksponuje piękno Twojego uśmiechu. Dobry stomatolog zadba też o to, by Pacjent długo cieszył się efektami tego zabiegu.

Wybielanie zębów od wielu już lat stanowi standardową procedurę wykonywaną dla naszych Pacjentów. Zostało to udokumentowane licznymi zdjęciami „sprzed wybielania” i „po wybielaniu”. Białe zęby i piękny uśmiech dzięki naszym wysiłkom utrzymuje się przez 4 lata po zabiegu.

Więcej informacji o wybielaniu zębów laserem przeprowadzanym w naszej klinice stomatologicznej w Olsztynie uzyskają Państwo kontaktując się z Rojak Dental.

 

 

 

 

Logo