Leczenie

Umów się na wizytę

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się, aby umówić Cię na wizytę.

Możliwość kredytowania usług medycznych na miejscu w gabinecie

Mediraty_logo_final

ratalnie

 

Możliwość płatności kart

visa

Leczenie – usługi stomatologiczne w gabinecie Rojek Dental

Jako zespół wykwalifikowanych specjalistów podejmujemy się rozwiązywania różnych problemów stomatologicznych naszych Pacjentów. Przeprowadzamy kompleksowe leczenie zębów, zajmując się nie tylko ich zdrowiem, ale też estetyką. Naszą specjalnością w zakresie usług stomatologicznych jest m.in. endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe) i protetyka stomatologiczna oraz implanty zębowe. Ponadto w naszej ofercie znajdują się zaawansowane usługi ortodontyczne – prostowanie zgryzu Invisalign i nakładki Clear Aligner oraz innego typu aparaty na zęby.

Inne zabiegi z naszej oferty to:

  • Uzupełnianie ubytków w uzębieniu
  • Korekty zębowe
  • Zabiegi poprawiające estetykę
  • Wybielanie zębów
  • inne zabiegi poprawiające estetykę uzębienia (np. licówki kompozytowe i porcelanowe).

 

Stomatologia estetyczna – wybielanie zębów

W naszym gabinecie stomatologicznym w Olsztynie korzystamy z nowoczesnej i skutecznej metody wybielania zębów laserem. Już 30 minut wystarczy, by wybielić zęby o 3-4 odcienie za pomocą urządzenia Picasso Dental Laser. Efekty zabiegu są dużo lepsze niż w przypadku systemów wybielania ZOOM i BEYONFD i utrzymują się aż przez 2 lata.

Białe zęby to obecnie podstawa pięknego uśmiechu, a ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Osiągnięcie zniewalającego efektu wcale nie jest takie trudne, jakby mogło się wydawać. Metod jest kilka. Białe zęby, a zatem piękny uśmiech można uzyskać poprzez wizytę u dobrego lekarza dentysty, który poprzez skuteczne wybielanie zębów wyeksponuje piękno uśmiechu. Dobry stomatolog za pomocą nowoczesnych technologii i stosownych porad zadba też o to, by Pacjent długo cieszył się efektami tego zabiegu.

Wybielanie zębów od wielu już lat stanowi standardową procedurę wykonywaną dla naszych Pacjentów. Zostało to udokumentowane licznymi zdjęciami „sprzed wybielania” i „po wybielaniu”. Efekty wykonywanych w naszym gabinecie stomatologicznym zabiegów utrzymują się nawet do 4 lat.

Więcej informacji o wybielaniu zębów laserem przeprowadzanym w naszej klinice stomatologicznej w Olsztynie uzyskają Państwo, kontaktując się z Rojek Dental.

 

 

 

 

Logo