Rojek Dental – nowoczesny gabinet stomatologiczny w Olsztynie

Witamy w gabinecie stomatologicznym Rojek Dental!

Naszym Pacjentom oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych ,usługi implantologiczne i  ortodontyczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod medycznych oferujemy skuteczne leczenie stomatologiczne. Nasi Pacjenci cenią  sobie komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę panującą w gabinecie i profesjonalną opiekę doświadczonych specjalistów. Zawsze dbamy o Twoje samopoczucie i satysfakcję zarówno z przebiegu, jak i wyników leczenia.

Przyjazny dentysta – klinika stomatologiczna Rojek Dental

Decydując się na skorzystanie z usług stomatologicznych , ortodontycznych, implantologicznych w klinice Rojek Dental, możesz liczyć na opiekę najlepszych specjalistów. Lekarz stomatolog Klaudiusz Rojek posiada wieloletnie, wszechstronne doświadczenie medyczne. Na swoim koncie ma bogatą praktykę zarówno jako stomatolog dziecięcy, jak i dentysta dla dorosłych. Nieustannie poszerzając swoją wiedzę, dba on o to, by oferować Pacjentom jego kliniki najlepsze możliwości leczenia zębów. Zawsze stara się zapewnić zarówno o przyjazną, komfortową atmosferę w gabinecie, jak i zadowolenie Pacjenta z efektów zabiegów.

Stomatologia estetyczna, implanty, leczenie wad zgryzu – nasza oferta

Oferta kliniki stomatologicznej Rojek Dental obejmuje szeroki zakres usług. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksowym leczeniem stomatologicznym, stosując nowoczesne i skuteczne metody jak np. endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe pod mikroskopem). Wykonujemy nowoczesne tytanowe implanty zębowe, pozwalające uzupełnić braki w uzębieniu. Jedną z naszych specjalności jest też zaawansowana protetyka stomatologiczna.

Tym, co wyróżnia nas wśród innych gabinetów w Olsztynie, jest też szeroka oferta zabiegów stomatologii estetycznej obejmująca wybielanie zębów, zakładanie licówek i leczenie wad zgryzu nowoczesnymi metodami ortodontycznymi. Stały lub ruchomy, uciążliwy aparat na zęby to już przeżytek – w naszym gabinecie pomagamy zadbać Pacjentom o proste, równe zęby wykorzystując nakładki Clear Aligner i metodę Invisialign. Jeśli interesuje Cię skuteczna korekcja wady zgryzu w dyskretny, komfortowy sposób, są to idealne metody dla Ciebie. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie oraz uzyskasz w gabinecie.

Dentyści z naszego gabinetu stomatologicznego podołają nawet najtrudniejszym wyzwaniom stomatologicznym.

Gabinet stomatologiczny Olsztyn Jaroty

Regularne wizyty u stomatologa stanowią najlepszą opcję profilaktyki zdrowego uśmiechu. W gabinecie Rojek Dental świadczymy usługi dentystyczne dla klientów z całego obszaru Olsztyna. Na wizytę mogą umówić się mieszkańcy obszaru Olsztyn Pieczewo, jak również bliskich okolic Olsztyna, miejscowości Jaroty i innych. Dbamy o to, aby każdy pacjent mógł liczyć na jak najlepsze przyjęcie i odczuwał pełen komfort podczas wykonywania badań diagnostycznych oraz zabiegów leczniczych. Mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt dentystyczny, pozwalający nam na wykonywanie naszej pracy z najwyższą dokładnością.

Nasza klinika to miejsce, w którym możesz w pełni zadbać o swój uśmiech. Zapewniamy szeroki zakres usług stomatologicznych, od leczenia zębów, przez endodoncję, aż po usługi protetyczne i implantologię. Jeżeli poszukujesz dobrego dentysty w okolicach Olsztyna, skontaktuj się z nami telefonicznie lub bezpośrednio w gabinecie.

Implanty

odzyskaj piękny uśmiech z technologią implantów

Clear Aligner

innowacyjna i nowoczesna metoda korygowania wad zgryzu przy pomocy przezroczystych nakładek

Licówki

doskonała metoda polepszenia uśmiechu i poprawienia naszego wyglądu

Invisalign

skuteczna, nieinwazyjna metoda prostowania zębów

Logo