Bonding zębów

Umów się na wizytę

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się, aby umówić Cię na wizytę.

Możliwość kredytowania usług medycznych na miejscu w gabinecie

Mediraty_logo_final

ratalnie

 

Możliwość płatności kart

visa

Bonding zębów Olsztyn

Współczesna stomatologia estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów, które pozwalają na poprawę wyglądu zębów i uśmiechu. Jednym z zabiegów cieszących się w ostatnim czasie dużą popularnością jest bonding zębów. Bonding zębów pozwala na szybką i bezbolesną korektę wyglądu zębów, przy jednoczesnym uzyskaniu bardzo naturalnego efektu.

Czym jest bonding zębów?

Bonding zębów to procedura stomatologiczna, która polega na nałożeniu na powierzchnię zęba specjalnego kompozytu, który jest następnie utwardzany i modelowany do pożądanego kształtu. Kompozyt jest dostępny w różnych odcieniach, co pozwala na idealne dopasowanie do koloru zębów własnych pacjenta, a co za tym idzie, uzyskanie naturalnego efektu.

Kiedy stosuje się bonding zębów?

Bonding zębów znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach:

  • • jest skuteczną metodą na zamknięcie niewielkich przerw między zębami,
  • • pozwala na zmianę kształtu zębów, wyrównanie nierówności oraz naprawę drobnych uszkodzeń mechanicznych,
  • • może być wykorzystany do ukrycia przebarwień i plam, których nie można usunąć poprzez wybielanie zębów,
  • • umożliwia odbudowę złamanych lub ukruszonych zębów, przywracając im naturalny wygląd i funkcjonalność.

Zalety bodningu

Rozpatrując zalety bodningu należy wskazać na szybkość, bezbolesny charakter procedury, naturalny efekt i ograniczenie do minimum ingerencji w naturalną strukturę zęba. Bonding zębów zwykle można wykonać podczas jednej wizyty u stomatologa. Zabieg jest nieinwazyjny, a pacjenci zazwyczaj nie odczuwają żadnego bólu, ani dyskomfortu podczas i po zabiegu.

Materiał kompozytowy używany w bondingu jest dostępny w różnych odcieniach, co pozwala na idealne dopasowanie do naturalnego koloru zębów pacjenta. Dzięki temu, po zabiegu ząb wygląda bardzo naturalnie, co sprawia, że rezultaty estetyczne są zazwyczaj bardzo satysfakcjonujące. Na uwagę zasługuje również uniwersalny charakter procedury. Bodning zębów może być stosowany w odpowiedzi na szeroki zakres problemów estetycznych – od naprawy uszkodzeń po poprawę koloru i kształtu zębów.

Bonding zębów Olsztyn – Pracownia Stomatologiczna Rojek Dental

Działająca na terenie Olsztyna Pracownia Stomatologiczna Rojek Dental posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu bondingu zębów. Bonding wykonujemy u pacjentów, którym zależy na poprawie estetyki uśmiechu oraz odwracalności efektów zabiegu. W przeciwieństwie do licówek, bonding nie wymaga ingerencji strukturę zęba, dlatego możemy w każdej chwili zdjąć kompozyt, tym samym przywracając zęby pacjenta do pierwotnego wyglądu.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Logo