Wybielanie zębów

Umów się na wizytę

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się, aby umówić Cię na wizytę.

Możliwość kredytowania usług medycznych na miejscu w gabinecie

Mediraty_logo_final

ratalnie

 

Możliwość płatności kart

visa

Wybielanie zębów Olsztyn Jaroty, Pieczewo

Wybielanie zębów pozwala na uzyskanie pięknego uśmiechu, który będzie zachwycał perlistą bielą.
Zabieg ten pozwala na pozbycie się nieprzyjemnych przebarwień, które mogą być efektem osadzania się barwników na powierzchni szkliwa lub skutkiem niektórych chorób.

Za pomocą urządzenia Picasso Dental Laser można skutecznie wybielić zęby podczas zaledwie 30-minutowego zabiegu. Pozwala to na wybielenie nawet od 3 do 4 odcieni. Efekty zabiegu utrzymują się aż przez dwa lata, przez co okazują się dużo lepsze niż w przypadku systemów wybielania ZOOM i BEYONFD.

Zdrowe, białe zęby

Białe zęby to obecnie podstawa pięknego uśmiechu, a ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Osiągnięcie zniewalającego efektu wcale nie jest takie trudne, jakby mogło się wydawać. Metod jest kilka. Białe zęby, a zatem piękny uśmiech można uzyskać poprzez wizytę u w dobrym gabinecie, który poprzez szereg zabiegów wybielania zębów wyeksponuje piękno uśmiechu. Doświadczony i pewny stomatolog za pomocą nowoczesnych technologii i stosownych porad zadba też o to, by Pacjent długo cieszył się efektami tego zabiegu.

Wybielanie zębów Olsztyn

Nowoczesne technologie pozwalają na skuteczne wybielanie zębów metodą gabinetową oraz samodzielnie w domu po przygotowaniu odpowiednich nakładek. Jeden i drugi rodzaj wybielania uważany jest za profesjonalny i może przynieść dobre efekty. Aktualnie najczęściej wybierana przez pacjentów jest metoda wybielania gabinetowego z wykorzystaniem Picasso Dental Laser, który pozwala rozjaśnić zęby nawet do 4 odcieni.

W pracowni stomatologicznej Rojek Dental wykonujemy profesjonalne wybielanie zębów dla mieszkańców Olsztyna i okolic. Dysponujemy urządzeniami najnowszej generacji, dzięki czemu możemy naszym pacjentom zapewniać najwyższą jakość usług i najlepsze efekty zabiegu wybielającego. W naszym gabinecie zawsze panuje miła atmosfera, a wykwalifikowani pracownicy dbają o to, aby wszyscy pacjenci mogli się poczuć u nas komfortowo i bezpiecznie. Ostateczny efekt wybielania zębów może być imponujący, poprawiając nie tylko uśmiech, ale także pewność siebie pacjenta, trzeba jednak pamiętać, aby ściśle przestrzegać zaleceń pozabiegowych.

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym gabinecie, gdzie kompleksowo zadbamy zarówno o zdrowie, jak i piękny wygląd Państwa uśmiechu.

Logo