Licówki

Umów się na wizytę

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się, aby umówić Cię na wizytę.

Możliwość kredytowania usług medycznych na miejscu w gabinecie

Mediraty_logo_final

ratalnie

 

Możliwość płatności kart

visa

Licówki Olsztyn Jaroty, Pieczewo – alternatywa dla wybielania zębów

Licówki to jedna z metod poprawiania estetyki uśmiechu. Jest to alternatywa dla wybielania zębów, pozwalająca jednocześnie na drobną korektę kształtu i położenia zębów. Oferta naszej kliniki stomatologicznej obejmuje pomagające w uzyskaniu promiennego uśmiechu licówki kompozytowe i porcelanowe.

Licówki kompozytowe i porcelanowe – stomatologia estetyczna

Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje licówki, które gwarantują uzyskanie trwałego i niezwykle estetycznego wyglądu uzębienia. Wyróżniamy dwa główne typy licówek: licówki porcelanowe oraz licówki kompozytowe.

Licówki porcelanowe są indywidualnie dobranymi, dopasowanymi i wykonanymi ręcznie płatkami porcelany. Wykonywane są dla naszego gabinetu stomatologicznego przez najlepszych techników dentystycznych w Europie. Ich jakość widoczna jest na towarzyszących zdjęciach, które celowo nie zostały cyfrowo obrobione.

Licówki kompozytowe są dokładnie tak samo wykonywane i mają podobne właściwości. Materiałem wykorzystywanym do ich produkcji nie jest jednak w tym przypadku porcelana, a specjalnie skonstruowany, wytrzymały kompozyt. Niezależnie od typu zastosowanych licówek doświadczony stomatolog korzystający z wysokiej klasy produktów zapewni naturalny i atrakcyjny efekt.

licowka

Efektowne licówki – prosty sposób na poprawę estetyki uśmiechu

Licówki to doskonała metoda polepszenia uśmiechu i poprawienia wyglądu, która pozwala uzyskać długotrwały i bardzo naturalny efekt. Czas wykonywania licówek to ok. 7 dni, licząc od pierwszej wizyty. W jej trakcie Pacjent otrzymuje tymczasowe licówki kompozytowe, dzięki którym może natychmiast cieszyć się atrakcyjniejszym uśmiechem.

Więcej o licówkach, wybielaniu zębów oraz innych sposobach ich upiększania można dowiedzieć się od specjalistów z naszego gabinetu stomatologicznego.

Logo