O nas

Umów się na wizytę

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się, aby umówić Cię na wizytę.

Możliwość kredytowania usług medycznych na miejscu w gabinecie

Mediraty_logo_final

ratalnie

 

Możliwość płatności kart

visa

O nas – Klinika stomatologiczna Olsztynie

Rojek Dental to nowoczesna klinika stomatologiczna w Olsztynie. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem zębów, oferując usługi stomatologiczne oraz usługi ortodontyczne na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z zakresu stomatologii estetycznej i protetyki, oferujemy m.in. niezwykle skuteczne leczenie wad zgryzu oraz wybielanie zębów. Podchodzimy z zaangażowaniem do potrzeb i problemów każdego Pacjenta.

Nowoczesna klinika stomatologiczna – poznaj nasz zespół

Zespół kliniki stomatologicznej Rojek Dental wykonuje swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Każdego dnia staramy się poprawiać zdrowie oraz samopoczucie naszych Pacjentów, oferując nowoczesne leczenie wad zgryzu i przeprowadzając innego typu usługi z zakresu stomatologii estetycznej oraz leczenia stomatologicznego i ortodontycznego.

 

klaudiusz_rojekKlaudiusz Rojek – stomatolog

Stomatolog Klaudiusz Rojek to absolwent Uniwersytetu w Białymstoku (1998 r.).

Lekarz stomatolog Klaudiusz Rojek to absolwent dwóch Uniwersytetów. Doświadczenie zawodowe zdobywał, w Polsce  pracując m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie oraz 103 Szpitalu Wojskowym Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej. Za granicą w Szpitalu Uniwersyteckim UNIVERSITA DI SIENA 1240. Od (2005-2009) był Prezesem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w Olsztynie, a teraz wchodzi w skład jego zarządu. Doktor Rojek specjalizuje się w stomatologii estetycznej, endodoncji mikroskopowej, protetyce, stomatologii. Ma bogate doświadczenie w leczeniu dorosłych, a także jako dentysta dziecięcy. Swoje kwalifikacje z zakresu różnych dziedzin stomatologii takich jak leczenie wad zgryzu, implanty, wybielanie zębów czy protetyka podnosi na licznych kursach i szkoleniach. Z tej ostatniej uzyskał tytuł master of prostodontics. Poza pracą czas spędza z rodziną lub na uprawianiu sportów ekstremalnych.

 

Małgorzata CzajkowskaMałgorzata Czajkowska – asystentka stomatologiczna

Małgorzata Czajkowska to asystentka stomatologiczna z wieloletnim stażem zawodowym.

Posiada dużą wiedzę oraz kwalifikacje. Prywatnie jest miłośniczką kotów, a także uwielbia podróżować.

 

Logo