Invisalign

Umów się na wizytę

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się, aby umówić Cię na wizytę.

Możliwość kredytowania usług medycznych na miejscu w gabinecie

Mediraty_logo_final

ratalnie

 

Możliwość płatności kart

visa

Alignery Invisalign Olsztyn Jaroty, Pieczewo – nowoczesne leczenie wad zgryzu

Invisalign jest nowoczesną metodą prostowania zębów. Leczenie wad zgryzu odbywa się w tym przypadku dzięki użyciu kompletu przezroczystych, wymiennych alignerów, które wykonujemy na zamówienie i idealnie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Prostowanie zgryzu Invisalign należy do najnowocześniejszych i najmniej inwazyjnych usług ortodontycznych, spotykając się z coraz większym zainteresowaniem.

Invisalign – zalety metody

Stosowanie Invisalign charakteryzuje się przede wszystkim małą uciążliwością i bezbolesnością leczenia. Do pozostałych zalet alignerów Invisalign należą:

  • przezroczystość sprawiająca, że aligner jest niewidoczny na zębach,
  • wygoda,
  • możliwość łatwego zdjęcia w każdej chwili.

Przezroczysty aligner Invisialign wymienia się co 2 tygodnie, dzięki czemu zęby stopniowo i bezpiecznie przesuwają się we właściwe miejsce. Leczenie jest komfortowe, a tego typu nowoczesny aparat na zęby pozostaje niewidoczny przez cały czas stosowania, nawet podczas uśmiechu.

Prostowanie zgryzu Invisalign – przebieg leczenia

  • wykonanie wycisku zębów
  • stworzenie indywidualnego planu leczenia
  • noszenie alignerów i ich wymiana co dwa tygodnie (wizyty u lekarza invisalign).

Prostowanie zgryzu Invisalign wymaga wizyt u stomatologa lub ortodonty co dwa tygodnie. Podczas każdej z nich lekarz dokonuje kontroli postępów oraz wręcza nowe nakładki, które stosuje się zgodnie z zaleceniami. Terapia trwa taką ilość czasu, jaka konieczna jest, by uzyskać najlepsze efekty u danego Pacjenta. Wszystkie szczegóły dotyczące leczenia wad zgryzu za pomocą Invisialign ustalane są indywidualnie.

 

 

 

 

Logo