Clear AlignerUmów się na wizytę

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się, aby umówić Cię na wizytę.


Możliwość kredytowania usług medycznych na miejscu w gabinecie

Mediraty_logo_final

ratalnie

 

Możliwość płatności kart

visaLeczenie wad zgryzu – nakładki Clear Aligner Olsztyn Jaroty, Pieczewo

Współcześnie każdy ortodonta dysponuje szeregiem zaawansowanych technologicznie rozwiązań, umożliwiających mało uciążliwe dla Pacjenta i bardzo skuteczne leczenie wad zgryzu. Jedną z takich metod są przezroczyste nakładki Clear Aligner, które oferują bezbolesne i nieinwazyjne uporanie się z problemami natury ortodontycznej. Jest to metoda zalecana w szczególności do korekty wad zgryzu u dorosłych Pacjentów.

Oferta naszej kliniki stomatologicznej obejmuje m.in. zdalne realizowanie zamówień na nowoczesne nakładki Clear Aligner. Wystarczy zdjęcie jamy ustnej, zdjęcie RTG oraz model gipsowy wykonany ba podstawie odlewu szczęki Pacjenta, aby wykonać indywidualnie dopasowane nakładki. Wysyłamy je na terenie całej Polski, a także za granicę wraz z odpowiednią instrukcją obsługi.

ca

Nakładki Clear Aligner – komfortowy aparat na zęby najnowszej generacji

Atuty nakładek Clear Aligner:

 • Są przezroczyste – można je nosić całkowicie niezauważalnie, są niewidoczne – nawet gdy Pacjent mówi lub śmieje się.
 • Są komfortowe – nakładki Clear Aligner gwarantują komfort noszenia, gdyż są pozbawione niewygodnych drutów i klamer!
 • Są higieniczne – łatwo zachować higienę, czyszcząc nakładki szczoteczką i pastą do zębów oraz środkiem czyszczącym CETRON.
 • Są wyjmowane – nakładki można wkładać i wyjmować na przykład przed jedzeniem lub w celu ich wyczyszczenia czy umycia zębów
 • Są skuteczne – dzięki nim leczenie wad zgryzu następuje szybko i wygodnie
 • Są ekonomiczne – nakładki są tańszym sposobem leczenia wad zgryzu niż stały aparat na zęby.

Nakładki Clear Aligner – jak wygląda leczenie?

Leczenie wad zgryzu za pomocą Clear Aligner przeprowadza się etapowo. Jest to gwarancja uzyskania najlepszych, trwałych efektów i bezpiecznego przeprowadzenia terapii. Przed zastosowaniem metody potrzeba jest również konsultacja ze stomatologiem i ortodontą, którzy przedstawią możliwości jej wykorzystania i udzielą wszelkich dodatkowych informacji. Etapy leczenia kształtują się następująco:

 • Wizyta u stomatologa
  Podczas pierwszej konsultacji specjalista sprawdza, czy u danego Pacjenta można zastosować nakładki Clear Aligner oraz ocenia, jaki będzie przebieg i czas trwania kuracji, a także jej przewidywany koszt.
 • Wykonywanie szyn
  Aby wykonać szyny, trzeba najpierw przygotować wycisk szczęki i żuchwy u lekarza lub w pracowni ortodontycznej.
 • Leczenie
  Leczenie wad zgryzu wymaga wizyt Pacjenta w gabinecie stomatologicznym co 3-4 tygodnie. W czasie drugiej wizyty Pacjentowi wręczane są trzy szyny o różnych grubościach, które należy nosić kolejno przez kolejne trzy tygodnie. Po tym czasie pobiera się w gabinecie kolejne wyciski szczęki i wykonuje następne nakładki, cykl powtarzając do uzyskania zadowalających efektów.
 • Stabilizacja zębów w nowej pozycji
  Stabilizacja zębów po wyleczeniu trwa zwykle dwa razy dłużej, niż wynosił czas leczenia. Czas retencji zależy od ilości i rodzaju przesuwanych zębów oraz od tego, czy nastąpiła zmiana zgryzu.


Logo