O nas

Umów się na wizytę

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się, aby umówić Cię na wizytę.

Możliwość kredytowania usług medycznych na miejscu w gabinecie

Mediraty_logo_final

ratalnie

 

Możliwość płatności kart

visa

Pracownia stomatologiczna Rojek Dental

Przedstawiamy Państwu zespół naszej kliniki stomatologicznej w Olsztynie. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z zakresu stomatologii estetycznej i protetyki. Podchodzimy z zaangażowaniem do potrzeb i problemów każdego Pacjenta.

 

klaudiusz_rojekKlaudiusz Rojek

Stomatolog Klaudiusz Rojek to absolwent Uniwersytetu w Białymstoku (1998 r.).

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie oraz 103 Szpitalu Wojskowym Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej. Jego obecnym miejscem pracy jest Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Olsztynie oraz własna praktyka stomatologiczna. Przez kilka lat (2005-2009) był Prezesem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w Olsztynie, a teraz wchodzi w skład jego zarządu. Doktor Rojek specjalizuje się w stomatologii estetycznej, endodoncji mikroskopowej, protetyce. Swoje kwalifikacje z dziedziny różnych dziedzin stomatologii takich jak leczenie wad zgryzu, implanty, wybielanie zębów czy protetyka podnosi na licznych kursach i szkoleniach. Z tej ostatniej uzyskał tytuł master of prostodontics. Poza pracą czas spędza z rodziną lub na uprawianiu sportów ekstremalnych.

 

danuta_maruszczakDanuta Maruszczak

Asystentka stomatologiczna z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie.

Swoją wiedzę i kwalifikacje uzupełnia na szkoleniach dla personelu medycznego. Czas wolny poświęca rodzinie oraz swojemu hobby, czyli malarstwu.

 

Logo