Protetyka stomatologiczna

Umów się na wizytę

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się, aby umówić Cię na wizytę.

Możliwość kredytowania usług medycznych na miejscu w gabinecie

Mediraty_logo_final

ratalnie

 

Możliwość płatności kart

visa

Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna pozwala na pozbycie się wielu uciążliwych problemów wynikających z utraty zębów oraz ich uszkodzenia. Mowa tu zarówno o nieestetycznym wyglądzie, jak i utrudnionym przeżuwaniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą wagę nasi pacjenci przykładają do zdrowego uzębienia i jak dużym kłopotem jest utrata nawet jednego zęba. Dlatego zadbaliśmy o to, by świadczyć pomoc potrzebującym pacjentom, zapewniając przy tym indywidualne leczenie i wsparcie, dostosowane do sytuacji.

Rodzaje uzupełnień

Dopasowanie metody leczenia jest podstawą do sukcesu. Dlatego występuje wiele rodzajów uzupełnień protetycznych. Dużą grupą są wszelakie protezy ruchome, które pozwalają na uzupełnienie problematycznych braków. Współczesne „sztuczne szczęki” wykonywane są z wielu materiałów i są nieporównywanie wygodniejsze od tych stosowanych jeszcze kilkanaście lat temu.

Mogą to być także stałe uzupełnienia, w tym m.in. koronki i licówki w przypadku uszkodzenia oraz złamania zębów czy mosty, oraz pełne implanty mające na celu rekonstrukcję prawidłowego, pierwotnego stanu uzębienia.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie oferujemy kompleksową obsługę pacjentów w zakresie protetyki stomatologicznej.

 

Logo